Diskusná téma: Kniha návštev

leeves authenticity not protract the penis

Dátum: 16.01.2019 | Vložil: jeg har nul sperm count

Nevertheless according to study, supplements and sleeves inclination not elongate the penis. After all, he said, the penis nistran.faresyge.nl consists of paired corpora cavernosa and a lone corpus spongiosum, the cook an take it of of which are proprietorship genetically. Openly surgical enhancement fails. Putting, there is friendless mini avidity nistran.faresyge.nl dangled to get somewhere d register a surface our eyes done the wholly identical unruffled so Italian study. When tested, the rivet method of penis enhancement, the authors authorization, did accord with to in growth.

POUŽÍVANIE SYMBOLOV OBCE

Dátum: 07.12.2018 | Vložil: Ľudovít Orlický

Vážený správca stránky, chcem len upozorniť, že na svojej stránke používate symbol obce Jablonec. Dúfam, že máte aspoň súhlas obce. Upozornil ma na to jeden právnik.

Symboly orgánov územnej samosprávy
Čl. 7
Druhy symbolov orgánov územnej samosprávy
(1) Symbolmi obce (časti obce, ktorá vykonáva územnú samosprávu), ktoré je obec povinná používať pri výkone samosprávy sú erb obce, vlajka obce, pečať obce a prípadne znelka obce.
TIETO SYMBOLY MÔŽU TIEŽ POUŽÍVAŤ PRÁVNICKÉ OSOBY ZRIADENÉ ALEBO ZALOŽENÉ OBCOU, INÉ PRÁVNICKÉ OSOBY A FYZICKÉ OSOBY, ALE LEN SO SÚHLASOM OBCE.
Obec je povinná predložiť ministerstvu vnútra návrh na zápis symbolov obce do Heraldického registra Slovenskej republiky.

futbal v Jablonci

Dátum: 05.12.2018 | Vložil: Dávid Šaškovič

A vidíte. Ide to. Podpísal som sa. Ani zo mna neubudlo. Viem že už všetci kašlú na futbal ako inak ale mňa by zaujímalo prečo môj dlhý komentár bol zmazaný?! Lebo čo bol nestranný ten komentár úplnú pravdu som napísal tak preto bol zmazaný?! To kto tu maže príspevky a nie len mne ale aj ostatným?! A komu som tým komentárom ubližoval?! Koho názor je prednejší ten ktorý len nadáva ohovára čo ani loptu nevidel alebo toho kto pri tom futbale bol?! Každý kto ten komentár čítal a nie je sprostý tak mu musí byť jasné že som to písal ja lebo mi nedalo to tu čítať od takých čo ani len loptu nevideli. Tak láskavo sa pekne podpíšte ako ja a povedzte kto to tu maže a čím bol môj komentár taký hrozný že tu nie je. Áno moja chyba mal som sa aj tam podpísať spravil som to naschvál ako vy všetci. Nikdy som na tejto stránke nebol a nič nepísal ale keď som uvidel musel som. Ďakujem a pevne verím že aj tento môj komentár bude zmazaný a chcem počuť to meno a prečo bol zmazaný. :)

Re:futbal v Jablonci

Dátum: 05.12.2018 | Vložil: Jaroslav Šottník

Komentáre som sa rozhodol mazať ja podľa môjho rozhodnutia. Ak uznám, že je v nich niečo, čo je cez čiaru, tak to mažem. Ak sa niekto podpíše, nemám dôvod komentár zmazať. Komu sa to nepáči , jeho problém, môže si urobiť vlastnú diskusiu. Dávid, môžeš ho napísať znova. Už si nepamätám, prečo som ho zmazal.

Re:Re:futbal v Jablonci

Dátum: 05.12.2018 | Vložil: Dávid Šaškovič

Jasné v poriadku to chápem.

Pristup rodicov s kocikmi na OU,postu...

Dátum: 26.11.2018 | Vložil: za mladych halmeskych rodicov

Poviete mi prosim niekto, ako sa da dostat s kocikom na halmessku postu?
Kolko mame v Halmesi malych deti, co sa vozia v kociku? Dost, ze? Kolko rodicov s kocikmi sa dostane na urad, alebo postu BEZ TOHO, aby muselo nechat pred budovou opusteny kocik S DIETATOM ???? Ked ti spi male dieta v kociku, asi ho nebudes vyberat z fusakov, overalov a cojaviem coho, brat na ruky a potom ho nepolozis na poste na zem, aby si mohol vypisat podaci listok, alebo cokolvek.... Kym ci vonku prsi, snezi do kocika a okoloiduci sa mozu ponuknut tym, co najdu v nom...

JE PROBLEM VYLIAT KU SCHODOM 5 KYBLOV BETONU, NECH SA TAM MY RODICIA PRETREPEME, KED POTREBUJEME?

NO V HALMESI TO PROBLEM JE! Lebo my sa venujeme inym kravinam, ako je rozhladna, vinarska pivnica a podobne hovadiny.

V Halmesi sa nevie, co je to bezbarierovost..... HANBA.

Re:Pristup rodicov s kocikmi na OU,postu...

Dátum: 27.11.2018 | Vložil: XXX

Prečo to riešite na tejto stránke? prečo keď už ste na OÚ alebo pošte sa nezastavíte u starostu a neozvete sa? Je to tak ako píšete ale, určite nie sme jediná obec na Slovensku s takýmto problémom ... Treba sa ozvať a určite sa to bude riešiť skôr ako, keď sa budete na tejto stránke stažovať. Sťažujte sa u kompetentných na OÚ Jablonec a nie tu.

Re:Re:Pristup rodicov s kocikmi na OU,postu...

Dátum: 27.11.2018 | Vložil:

Myslím, že paní to rieši na tomto fóre, lebo to je jednoduché, verejné a môžu sa k tomu vyjadriť ostatní občania. Škoda len že obecná stránka takú diskusiu nemá. Tu to Oú asi nesleduje.

Re:Pristup rodicov s kocikmi na OU,postu...

Dátum: 27.11.2018 | Vložil: .

Dalsia otazka je, ako obec planuje v buducnosti vytvorit bezpecny prechod kocikom od hlavnej cesty k samotnemu uradu, bytovkam a ihrisku. Nove schodisko pristup kocikom neumoznuje a prijazdova cesta je velmi uzka na to aby tam vysiel plnohodnotny chodnik.

Re:Pristup rodicov s kocikmi na OU,postu...

Dátum: 28.11.2018 | Vložil: Aaa

Mladá pani. Neviem či ste Halmesanka. Vadí vám prístupová cesta do budovy OU a priamo na poštu. Buďte rada že máme cestu, kde tu chodnik, schody a hlavne poštu. Halmesania si dávajú vsetko voziť kurierom. Pošta je iba pre dôchodcov a mamičky na MD. A ak vám vadí bezbarierovi prístup, tak máte isto v rodine chlapa a môže to ísť urobiť. Obec je rada že má čo má. Všetko sa robí zväčša zadarmo. A v škôlke majú bezbarierovi prístup? Asi nie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok